HOŞGELDİNİZ! 350TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
HOŞGELDİNİZ! 350TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

İADE İPTAL KOŞULLARI

 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilmeyen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün satıcıya ulaştığı andan itibaren kontrol edilerek on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

İade işlemleri, iade onaylandıktan sonra kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde, debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Kredi kartına ürün iade bedeli ödeme yaptığınız banka tarafından yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.


Ücretsiz iade için Aras Kargo Anlaşma Kodu: 2135454551513

Beyz Tekstil Dış Ticaret Limited Şirketi
CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Unvan: BEYZ TEKSTİL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres : Hasanpaşa Mah. Nabizade Sok B Blok No:82 İç Kapı No:5 Kadıköy/İST

E-posta : [email protected] 

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.