HOŞGELDİNİZ! 350TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
HOŞGELDİNİZ! 350TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

MERHABA

Benim hikayem 2015 yılında küçük bir kuzunun hayatımıza katılmasıyla başladı. O günlerde yapmış olduğum işin artık beni mutlu etmediğini fark etmem, sözde kurumsal hayatta beyaz yakalarımla 15 seneyi aşan bir süre çalışmış olmam ve inancımı yitirdiğim bir işte ömrümü geçirmek istemediğimi görmem bana yeni bir ışık yaktı.

Daha önceleri farklı alanlarda çok çeşitli girişimleri deneyen ve bunu bir kez tadan biri olarak artık sadece kendime ait olan bir işe sahip olma arzusuyla yola çıktım. Ancak hayali kurulan işlerin pat diye gerçekleşmemesi gibi benim bu hayalimi de gerçekleştirebilecek cesareti bulabilmem 3 senemi aldı. Bildiğim her şeyden farklı bir sektörde çok farklı bir iş için kalbim atıyor. Her gün başarı hikayeleri okuyorum, ondan daha fazla başarısızlık hikayeleri okuyorum. Olabildiğince pembe gözlük takmamaya çalışıyorum. Bir hayale kapılıp, hayal kırıklıkları yaşamamak için de hala ufak adımlarla yürümeye çalışıyorum.

Şimdi bu hayali gerçekleştirmek için attığım ilk adımla buradayım. Umarım sayenizde başardım diyebileceğim güne kadar pes etmeden devam edeceğim.

Sevgiler,

Beyz / 2019 - 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.